ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE - DNA Miasta Jelenia Góra, Polityka Kulturalna

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

DNA Miasta Jelenia Góra

Polityka Kulturalna

W związku z zakończeniem badania DNA Miasta Jelenia Góra Polityka Kulturalna, przeprowadzonej przez Fundację Res Publica im. Henryka Krzeczkowskiego, zapraszam Państwa do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2016 roku o godz. 11.00 w Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej 27, sala konferencyjna.

Podczas spotkania zostanie przeprowadzona prezentacja wyników DNA Miasta Jelenia Góra przed zespół Fundacji, podsumowanie wyników tych badań oraz dyskusja na temat polityki kulturalnej Jeleniej Góry, jej roli w rozwoju miasta i mieszkańców.

Na debatę zapraszam Radnych Rady Miejskiej Jeleniej Góry, dyrektorów i pracowników jeleniogórskich instytucji kultury, organizacje pozarządowe działające w zakresie kultury, przedstawicieli prasy, radia i telewizji oraz wszystkie osoby zainteresowane kulturą w Jeleniej Górze.

Prezydent Miasta

Jeleniej Góry

Marcin Zawiła

Dokument do pobrania "klik"

Jelenia Góra, 14 kwietnia 2016 r.