Zmiany lokalizacji niektórych wydziałów Urzędu Miasta

Szanowni Państwo!

Przypominamy, że w związku z rozpoczęciem prac remontowych jeleniogórskiego ratusza, do momentu ich zakończenia, zmianie uległy lokalizacje niżej wymienionych wydziałów Urzędu Miasta Jelenia Góra.

• Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska znajduje się obecnie w budynku przy ul. Okrzei 10 pokoje: 206-213 (II Piętro)
  • Wydział Spraw Społecznych, Zdrowia i Organizacji Pozarządowych nową siedzibę ma w budynku przy ul. Okrzei 10 pokój 003 (parter)
  • Biuro Rady Miejskiej oraz Biuro Przewodniczącego Rady Miejskiej zlokalizowane są w budynku przy ul. Sudeckiej 29 „B” pokoje 57-60 (II piętro)
  • Biuro Prezydenta Miasta znajduje się w budynku przy ul. Sudeckiej 29 „B” pokój 56 (II piętro).
  • Gabinety Prezydenta Miasta oraz Zastępców Prezydenta Miasta przeniesione zostały do budynku przy ul. Sudeckiej 29 „A” (I piętro)
  • Urząd Stanu Cywilnego obsługuje klientów w budynku przybudówki ratusza na Placu Ratuszowym 58 pokoje 1-4 (parter)

Sala Ślubów przeniesiona została do budynku JCK przy ul. 1-go Maja 60.

Sesje Rady Miejskiej odbywają się w budynku przy ul. Sudeckiej 29 „A” w Sali nr 13.

Lokalizacje pozostałych wydziałów oraz kas urzędu pozostają bez zmian. Informujemy jednocześnie,  że aktualne pozostają numery telefonów wymienionych wydziałów.