fundusze ue

Wnioski o dofinansowanie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze informuje, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza MIKRO, MAŁE I ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA z obszaru miast: JELENIA GÓRA

Wsparcie z Funduszy Europejskich na rozwój działalności i zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw i przedsiębiorców z sektora MMŚP

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze - Wydział Informacji o Funduszach Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego organizuje spotkanie informacyjne

200 milionów złotych ze środków unijnych na wsparcie przedsiębiorstw

Informujemy o wyjątkowej możliwości wzięcia udziału już po raz drugi w konkursie na dofinansowanie  ogłoszonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój. 

Środa z Funduszami EU - 5 października

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Środa z Funduszami na rozpoczęcie działalności gospodarczej.”

Środa z Funduszami - Wsparcie dla dolnośląskich przedsiębiorstw

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze uprzejmie informuje, że posiada jeszcze wolne miejsca na spotkanie informacyjne..

Środa z Funduszami Europejskimi – wsparcie dolnośląskich przedsiębiorstw

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze organizuje w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów spotkanie informacyjne pt. „Środa z Funduszami – wsparcie dolnośląskich przedsiębiorstw”.

Środa z Funduszami Europejskimi - spotkanie 2 marca 2016

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”. Zaplanowane na marzec spotkania będą dotyczyły wsparcia z Funduszy Europejskich 2014-2020 na rozwój przedsiębiorstw. Spotkania odbędą się 2 marca 2016 roku we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu.

Środa z Funduszami na działalność proekologiczną

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze uprzejmie informuje , że w dniu 3 lutego 2016 roku ; w godz. 10.00-13.30 organizuje w swojej siedzibie spotkanie informacyjne pt. „Środa z Funduszami na działalność proekologiczną”.

Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na organizowane w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów spotkanie informacyjne

Subscribe to RSS - fundusze ue

 

Kalendarz FB