Dotacja do usuwania wyrobów zawierających azbest

W związku z zamiarem przystąpienia Miasta Jelenia Góra do Programu „Usuwanie wyrobów zawierających azbest” – etap III, realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu informujemy o możliwości pozyskania do 100% dotacji na zadania związane z usuwaniem azbestu,

obejmujące koszt demontażu, zbierania, transportu i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest (przedsiębiorcy i osoby prawne mogą uzyskać dofinansowanie w wysokości 680 zł  do  1 tony odpadów). Zwracamy się z prośbą do właścicieli, użytkowników wieczystych, zarządców nieruchomości, w których wykorzystywany jest azbest, o przedłożenie do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Jelenia Góra, ul. Sudecka 29, pisemnej  wstępnej  deklaracji  przystąpienia  do  Programu  w  terminie  do 17 stycznia 2014r.

Informacji udziela Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Jelenia Góra – tel. 075 75 46 307.

dekralacja do pobrania