Wybory do Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej

Urząd Miasta Jelenia Góra informuje, że dnia  31 maja 2015 r. odbędą się wybory do Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej. Głosowanie odbędzie w godzinach od 8:00 do 18:00  w Lokalu Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 31, który mieścić się będzie w siedzibie Biura Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej ul. Gustawa Morcinka 33a w Jeleniej Górze.

Jednocześnie podaje się do wiadomości, iż w  Urzędzie Miasta Jelenia Góra w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska ul. Sudecka 29 pok. nr 54 (II piętro) od dnia 13 maja 2015 r. do dnia 26 maja 2015 r. w godzinach od 9:00 do 14:00 będzie udostępniony do wglądu spis osób uprawnionych do udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej.